projekt.jpg

Projekt

Rezidenční a kancelářský projekt DOCK nabízí prostory moderní mariny v bezprostřední blízkosti samotného bydlení. Jedná se o první moderní a stylový pražský přístav pro rekreační lodě s plnohodnotným servisem dobrého přístavištì. Unikněte do prostředí obklopeného přírodou nedaleko centra Prahy nebo zoologické zahrady. DOCK může být nejen domovem pro Vaši loď, ale i skvělou výletní destinací.

marina.jpg

Marína

Přístavní molo poskytne prostor pro ukotvení až 150 jachet a malých lodí. Majitelé lodí budou moci využít části mariny určené dlouhodobě ukotveným lodím a využívat plnì funkčního přístaviště se standardními službami (tankování, správa lodě či servisní místo pro spuštění lodí do vody i zpět na břeh). Již nyní je možné využít nové prostory pro ukotvení osmi lodí a zazimování až dvaceti lodí. Bezpečí pro Vaši loď zajistí nonstop bezpečnostní služba, ale například i protipovodňová ochrana celého přístaviště. Součástí nabídky je také pronájem kotevního stání.

Kontakt: Jiří Krupka, +420 608 251 222

lokalita.jpg

Lokalita

Lokalita nové čtvrti DOCK i mariny, která je její součástí, byla důkladně vybírána. Rezidentům proto může nabídnout klidné a atraktivní prostředí pro každodenní život či zaměstnání. Prostory bývalých loděnic se rozkládají podél dvou slepých ramen Vltavy na pomezí Karlína a Libně. Severní část pak hraničí s rozlehlou zelení Thomayerových sadů, která sahá až k Libeňskému zámku.

sluzby.jpg

Služby

ABSOLUTE Marina Praha nabízí tyto služby a zabezpečení:

  • celoroční místo pro Vaši loď s připojením na vodu a elektřinu
  • možnost zajištění servisu, odčerpání odpadních vod a mytí lodí
  • zazimování lodí přímo v areálu
  • využití nájezdové rampy do vody
  • povodňová ochrana na 100letou vodu
  • nonstop správa a ostraha
  • bezdrátový internet v celém přístavu

Galerie