zpět na výpis aktualit
08. 10. 2018

CANNES YACHTING FESTIVAL 2018: ABSOLUTNÍ HVĚZDA VYCHÁDZÍ NA ČERVENÝ KOBERC
 
Festival jachtingu Cannes 2018, jeden z nejvýznamnějších mezinárodních událostí nautického světa, který se koná na pobřeží Cote d'Azur od 11. do 16. září, právě skončil.
 
Absolutní kvalita se okamžitě objevila mezi 542 vystavovateli, díky přítomnosti 9 lodí vynikajícího rozsahu: 50 Fly, 52 Fly, 58 Fly, 60 Fly, 72 Fly, Navetta 48, Navetta 52, Navetta 58 e Navetta 73.
 
Výsledek byl velmi pozitivní: tolik mezinárodních návštěvníků mělo příležitost zažít konkrétní úspěchy absolutního "Made in Italy", který se ožívá v loděnici a který má prospěch z podpory těsně přilévané a sjednocené prodejní sítě z celého světa.
 
Zvědavé oči mnoha majitelů a námořních odborníků se pohybují podél přístavů francouzského města; Společnost Absolute jim nabídla absolutní zkušenosti, včetně Navetty 48.
 
Dlouho očekávaný debut tohoto modelu dokonale splnil očekávání a byl zdrojem úžasu díky revoluční koncepci "bydlení" na palubě, kde se "vesmír a světlo" slučují a stávají se jediným slovem skutečným komfortním zážitkem.
 
Za pouhých 48 stop, Absolute úspěšně překonal dosavadní konstrukční a stavební omezení. Ve skutečnosti měli návštěvníci možnost si uvědomit, že tato námořní mistrovská práce nabízí velkou obytnou záležitost závidět lodím větších rozměrů, než je Navetta 48.
 
Úžasem vyvolaným objevením neuvěřitelně jasných, širokých, funkčních a eklektických prostorů, a to jak uvnitř, tak i venku, patří k nejzajímavějším prvkům návštěvníků.
 
Nyní, když je sezóna skvělých námořních událostí otevřená, můžeme jen čekat na další absolutní překvapení.