zpět na výpis aktualit
27. 01. 2015
Spolupráce na trhu v Chorvatská republika

"Adriatic Wave" a "Yacht Professional" se dohodli na vzájemném programu spolupráce v Chorvatsku pod Absolutí vlajkou.

Na začátku každého roku se na prestižní výstavě lodí v Düsseldorfu prezentují jako ve výkladní skříni novinky lodí a dochází k utváření vzájemných kontaktů o případné spolupráci mezi partnery.

Obchodní síť Absolutu je dobře známá pro své dynamické a pevné postoje. Od této chvíle je nastavena vzájemná spolupráce distributorů v obchodní oblasti Chorvatské republiky. Partneři, kteří uzavřeli tuto spolupráci "Adriatic Wave" se sídlem v Itálii a Chorvatsku, a "Yacht Professional", který obsluhuje trh v České a Slovenské republice.

Vedení těchto společností vzali na vědomí možnosti vhodné synergie všech stran zapojených do této oblasti, protože strategickou hodnotu vyjádřenou celým pobřežím Jaderského moře. Rostoucí míra Absolut značky v tomto obrovském souostroví, s více než tisíci ostrovy je za poslední roky ve dvojciferných percentuálních číslech. Toto bylo inspirací pro vytvoření stabilní sítě prodeje pro poskytnutí klientského servisu 365 dní v roce.

Další událostí je, že prodejci Adriatic Wave a Yacht Professional, budou prezentovat značku Absolut na Portoroz Boat Show "Internautica" (květen 2015 - http://www.internautica.net/) a na speciální akci vyhrazena pro fanoušky Absoulte na ostrově Murter (červen 2015).